שם המוצר/פריט:no-xplode פורמולה לאימונים חזקים
מחיר מחירון:₪399.00
המחיר שלנו:₪239.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף

No Xplode הפורמולה לאימונים חזקים

 

No Xplode מבוסס על דו תחמוצת החנקן (N.O.) ומסייעת לספורטאים להשיג שרירים מרשימים.

 זהו המוצר הראשון של תוסף הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....

 

דו תחמוצת החנקן

 

דו תחמוצת החנקן הינה צורה חופשית של גז אשר מיוצרת בגוף ומהווה אמצעי תקשורת בין התאים. דו תחמוצת החנקן נוצרת כתוצאה מפירוק חומצת האמינו ארגינין על ידי אנזימים מסוימים בגוף, והיא הוכחה במחקרים מדעיים כמשפרת תפקודי גוף פנימיים שונים, כמו זרימת הדם, תפקודי מוח, תפקודי ריאה, תפקודי כבד, תפקודי כליה, תפקודי קיבה ותפקודי איברים נוספים שונים. מעבר לכך, קיימות ראיות לכך שדו תחמוצת החנקן שולטת על זרימת הדם ועל העברה של מסרים בין תאי העצב. היכולת של דו תחמוצת החנקן להגביר את זרימת הדם, הפכה אותה למבוקשת על ידי ספורטאים ובודיבילדרים, משום שהגברת הכמות של הדם מגבירה את מינון הרכיבים המזינים המוזרמים לשרירים, ומאפשרת לרקמת השריר להציג צמיחה מואצת כתגובה למאמץ גופני.

 

No Xplode

 

No Xplode מעלה את רמות דו תחמוצת החנקן בגוף, ובעקבות כך, מעניק לספורטאים הרחבה משמעותית של כלי הדם והאצה של הזרמת הדם אל השרירים. זרימה מוגברת של הדם לרקמת השריר גורמת להגדלה ולהתנפחות מידיות של השרירים. תערובת מורכבת זו פועלת כמו מגנט חזק המושך אליו מים, חלבון, פחמימות, קריאטין וחומרים מזינים אחרים הדרושים לבניית שריר, לרקמת השריר. זה לא רק מושך ולוכד חומרים מזינים אלו בשריר, זה גם משפר את קבלתם בתוך השריר. מערכת חדשנית זו מעשירה באופן דרמטי את יכולת השאיבה, מתדלקת את הגוף לתקופות אימונים נמרצות, מקטינה את הצטברות חומצת חלב, משחזרת/בונה מחדש אלקטרוליטים שאבדו, מעשירה סיבולת ויכולת המשך, ומרווה את השרירים בחומרים מזינים לצמיחה.

 

המלצות שימוש ב No Xplode ימים בהם מקיימים אימונים:

 
ערבב 1-3 כפות [סקופס] No Xplode ב- 150-500 מ"ל מים קרים, ושתה חצי שעה עד ¾ שעה לפני האימון.
השתמש בכ – 150-180 מ"ל מים [קצת פחות מספל מלא] על כל כף [סקופ] אבקה. אפשר לשנות מעט את כמות המים כדי לקבל את הטעם והמרקם הרצויים לך.
 

שימוש מומלץ No Xplode בימים בהם אינך מקיים אימונים:

 
ערבב כף/סקופ אחד של אבק, No Xplode ב 150-180 מ"ל מים, ושתה על בטן ריקה.

 

No Xplode מכיל 30 מנות הגשה

 

 

משקל 555 גרם
30 מנות

מחיר מבצע: 239 ש״ח

 
 
                                                                                                                   
                        חדרי כושר   
לייבסיטי - בניית אתרים