שם המוצר/פריט:Serious Mass Optimum Nutrition קילו 5.5
מחיר מחירון:₪512.00
המחיר שלנו:₪379.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף

הגיינר Serious Mass של חברת Optimum Nutrition  המובילה בתחום תוספי התזונה והספורט, נחשב לאחד מן הגיינרים האיכותיים יותר הקיימים היום בשוק. Serious Massמחזיקה בסל ערכים תזונתיים מעולה: מנת הגשה בודדת מכילה  כ 1250 קלוריות וכמות מדהימה של 50 גרם חלבון! כל זאת מחומרים מעולים העונים במדויק על דרישות הלקוח. ללא סוכר, ללא פחמימות זולות וללא רעלנים!

 

זהו חלבון איכותי המשולב מתרכובת חלבונים לפירוק והזנה בטווחים שונים. ביניהן מצויים חלבון מי גבינה טהור אשר עבר אולטרה סינון, חלבון הסידן קזאניט וחלבון ביצה איכותי מסוג אלבומן.

 

גם הפחמימות המורכבות  שבאבקת הגיינר Serious Mass עשויות מיצוי פחמימות בעלות אינדקס גליקמי מגוון. שילוב של פחמימות בעלות אינדקס גליקמי גבוה לצד אלו בעלות אינדקס גליקמי נמוך, מבטיח אף הוא פריקה עקבית ומאוזנת של אנרגיה אל מחזור הדם והשרירים אשר תסייע לאימון עוצמתי, אפקטיבי, ממושך ובעל תוצאות יותר! משום שאבקת Serious Mass  מזינה ואיכותית כל כך, עוד מבלי שנוסף לה סוכר, פירוק הפחמימה בגוף אינו מאפשר "קפיצות אנרגיה" המתאפיינות בנפילות מתח, דבר התורם לאימון חלק וידידותי יותר.

 

היתרונות של הגיינר Serious Mass

בנוסף על מקורות העילית של חלבון ופחמימה נדירים, לאבקת עלייה במסה Serious Mass תוספים החיוניים לגוף, כגון גלוטומין וקריאטין טהור התורמים ליעילות תהליך פיתוח השריר ולעוצמה המצטברת בו, חומצות MCTהרוויות קלוריות טובות, היכולת להגן על הגוף ממצבי תשישות שעשויים להיות הרסניים לו במסגרת שגרת אימונים מאתגרת. באבקת עלייה במסה Serious Mass, שפע מינרלים וויטמינים מגוונים המתפקדים כהשלמת תזונה עבור המתעמל הכבד אשר זקוק רק לטוב ביותר, ללא פשרות וללא מקום לטעויות!

 

אבקת Serious Mass מותאמת לספיגה מושלמת וסדירה בגוף. בכך היא מסוגלת להזנת הגוף בכל זמן נתון, זאת בין אם מדובר מיד לאחר אימון, במהלך אימון

 מצב מנוחה או כל פעילות סדירה אחרת אותה אנו מבצעים במשך היום. באופן כזה מתאפשר חידוש מאגר הגליקוגן בגוף ואינו בא על חשבון רמת החלבונים בשריר.

 

חומצות MCT  שבאבקת הגיינר Serious Mass אחראיות, בין היתר, גם על פירוק פחמימה מהיר. דבר המאפשר את קיומו של מאגר פחמימות בריא וזמין לשריפה מוגברת של קלוריות. להזכירכם, ככל ששרירינו מפותחים יותר, כך אנו שורפים כמות גדולה יותר של קלוריות ולו בפעולות הפשוטות ביותר! מאגרי פחמימה שכאלה מאיץ שיקום מאגרי גליקוגן וחשוב לא פחות, גם את התאוששות הגוף והשרירים הלאים לאחר אימון מפרך.

Serious Mass  מכילה קריאטין וגולוטומין הבונים את השריר טוב יותר בין אימון לאימון בכך שמסייעים לשיקומו המלא והיציב, כך מושגות תוצאות מהירות יותר לטווח הקצר ועמידות יותר לטווח הארוך.

 

ניתן להזמין בטעמי שוקולד, תות, בננה ווניל.

 

                                                                                                                   
                        חדרי כושר   
לייבסיטי - בניית אתרים