מכון כושר בפתח תקווה 

מתגוררים בפתח תקווה והסביבה ומעוניינים להיכנס לכושר, לחטב את הגוף ולפתח את מסת שרירי הגוף? הגעתם למקום הנכון. בכתבה שלפניכם תוכלו לקרוא הכול אודות ENERGY CLUB – מכון כושר בפתח תקווה, המעמיד לרשותכם מגוון נרחב של מסלולי כושר שיכניסו גם אתכם לכושר שיא! 

תכניות אימון מותאמות אישית! 

כל אחד ואחת מאיתנו הנכנס לחדר הכושר, מגיע עם מטרות שונות וצרכים שונים, אחד מגיע על מנת לפתח את מסת השריר בגופו, אחר מגיע על מנת לשמור על כושר, אישה נוספת מגיעה על מנת לחטב את הגוף וכדומה. 

על מנת ליהנות מתכנית אימונים המותאמת לכל רצונות האימון השונים, אנחנו ב- ENERGY CLUB – מכון כושר בפתח תקווה, מעמידים לרשותכם תכנית אימון המותאמת אישית לכל אחד ואחת מכם. תכניות האימון השונות נבנות בהתאם למבנה הגוף של המתאמן, לגובהו, למצבו הרפואי ועוד. תכניות האימון נבנות על ידי מדריכי כושר מנוסים הפועלים במועדון.

תכניות האימון השונות שלנו, כוללות בין היתר: תכנית אימונים לחיטוב הגוף, תכנית אימונים להרזיה, תכנית אימונים לפיתוח הגוף ומסת השרירים, תכנית אימון לצרכי פיתוח גוף למטרות תחרותיות  (גוף תחרותי) ועוד. כל מתאמן במועדון הכושר - ENERGY CLUBבפתח תקווה, זוכה להדרכה צמודה, החל משלבי המתיחות והפעילות האירובית המקדימה לאימון ועד לתרגילי הכוח המהווים את מסגרת האימון על שרירי הגוף השונים.

בתחילת הדרך, כל מתאמן זוכה להדרכה צמודה מטעם מדריך כושר, המדגים עבורו כיצד יש לעבוד עם כל אחד ממכשירי הכושר השונים הנמצאים במועדון, ולאחר תקופת הדרכה קצרה, המתאמן מקבל לידיו תכנית אימון המגדירה לו בצורה הברורה ביותר את תרגילי האימון המיועדים לו, מספר החזרות על כל תרגיל, משך האימון וכדומה. 

ENERGY CLUB- הבית של מפתחי הגוף בישראל! 

ENERGY CLUB- מכון כושר בפתח תקווה, נחשב מזה מספר שנים למועדון המוביל בתחום פיתוח הגוף התחרותי. חלק גדול ממדריכי הכושר הפועלים במקום, הינם בעלי תארים שונים בתחרויות "מר ישראל". מדי שנה מייצגים את המועדון מספר רב של מדריכי כושר בתחרויות השונות המתקיימות בישראל, ובכל פעם מחדש, אנו זוכים בכמות הגדולה של התארים המוענקים למתחרים השונים מכל רחבי הארץ. 

במקביל לפיתוח התחומים התחרותיים, אנחנו במועדון ENERGY CLUB, מקפידים להעמיד לרשותכם את כל האמצעים הנאותים והבטיחותיים ביותר לצרכי אימוני הכושר השונים. במועדון תמצאו את מיטב המכשור המתקדם בתחום מכוני הכושר, ואת שיטות האימון המתקדמות והיעילות ביותר. שיטות האימון המיושמות במועדון מבוססות על ידע מקצועי רב, הקפדה יתרה על כללי הבטיחות וכללי האימון הנכון, תכנית מובנית לכל מתאמן ומתאמנת, ומעל הכול, שירות אישי ויחס אישי המוענק לכם על ידי כל עובדי המועדון, מצוות הקבלה בכניסה ועד לאחרון המאמנים. 

כמו כן, אנו מקפידים לבצע ביקרות תקופתית אחת לחצי שנה, שנהוג בענף מכוני הכושר, ובנוסף, אנו מבצעים עבודות תפעול ותחזוקה לכלל המכשירים במועדון ברמה השוטפת. לצד כל מכשיר כושר הקיים במועדון תמצאו הוראות תפעול ברורות, וכמו כן, תוכלו להיוועץ עם מדריכי הכושר במקום בטרם תחילת כל אימון או תפעול מכשיר כושר חדש. 

ENERGY CLUB- תוספי מזון וביגוד ספורט מקצועי 

בתוך מתחם חדר הכושר, תוכלו למצוא עמדות המתמחות במכירת תוספי מזון וביגוד ספורט מקצועי. תוספי המזון השונים המוצעים למכירה, מוענקים למנוי המועדון במחירים אטרקטיביים במיוחד, והם כוללים היצע נרחב של כדורים, ויטמינים ואבקות שונות לצרכי חיטוב הגו, שריפת שומנים, בניית מסת השריר ועוד. 

כל אחד מתוספי המזון המצויים במועדון, הינו תוסף מזון שעבר את כל הבדיקות הנדרשות על ידי מכון התקנים ומשרד הבריאות, והוראות השימוש בו מוענקים לכם בהתאם לתכנית האימון הנבנית עבורכם. כמו כן, תוכלו להסתייע בידע המקצועי הרב העומד לרשות מדריכי הכושר במועדון בתחום תוספי המזון. 

כמו כן, מנויי מועדון הכושר ENERGY CLUB, נהנים מקולקציית ביגוד ספורט מקצועית במחירים מוזלים ואטרקטיביים במיוחד. בגדי הספורט כוללים גופיות אימון, חולצות ומכנסי אימון, אימוניות מקצועיות ועוד. גם בתחום ביגוד הספורט עומד לרשותכם הידע המקצועי של המדריכים במועדון המתאימים עבורכם את קולקציית האימון המותאמת למידות גופכם. 

במידה וגם אתם מחפשים אחר מכון כושר בפתח תקווה, המעמיד לרשותכם מכשור מתקדם לצד יכולות מקצועיות גבוהות בתחום ההדרכה, מכון הכושר ENERGY CLUB הוא המועדון הכי נכון עבורכם!                                                                                                                    
                        חדרי כושר   
לייבסיטי - בניית אתרים