שם המוצר/פריט:חדש!!! אקסטרים שוק EXTREME SHOCK אבטיח
מחיר מחירון:₪299.00
המחיר שלנו:₪225.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף
אקסטרים שוק מכיל בטא אלאנין – חומצת האמינו הנחקרת ביותר בשנים האחרונות. המשפרת כוח וביצועים באופן משמעותי. לא בכל יום יוצא מוצר, המשנה את הסטנדרטים בתחומו ולוקח אותם לאקסטרים, המוצר החדש אקסטרים שוק לוקח את הספורטאי לשיאים חדשים. פורמולה הייחודית (סודית) המאושרת ע"י משרד הבריאות והועד האולימפי הגרמני המחמיר מכולם.
 
יתרונות האקסטרים שוק:
• פוקוס ומיקוד באימון. • אנרגיה מתפרצת בצורה שעוד לא הכרתם. •  "פומפ" משמעותי הנשמר גם לאחר האימון. • אימון עצים ואיכותי עד הדקה האחרונה – ללא עייפות. • שיפור של 2 עד 3 חזרות נקיות יותר ממה שאתה רגיל באימון. • ללא סוכר  דל בפחמימות, ללא אספרטיים ובטעם אבטיח מדהים. 
 
 
XTREME SHOCK הינה פורמולה ייחודית המאושרת ע"י משרד הבריאות והוועד האולימפי הגרמני המחמיר מכולם.לא בכל יום יוצא מוצר חדש, המשנה את הסטנדרטים בתחום האימון ולוקח את הספורטאים לרמת האקסטרים ולשיאים חדשים.

הבטא אלנין היא נגזרת של חומצת אמינו הנחקרת ביותר בשנים האחרונות, משפרת כוח שריר וביצועים ספורטיביים באופן משמעותי. הגוף מייצר אותה באופן טבעי, אך בכמויות מזעריות ועל כן צריכתה רק כתוסף תאפשר להשפיע על שיפור ביצועים ספורטיביים. 
בטא אלנין היא רכיב של פפטיד חלבוני הנקרא קרנוסין הנמצא בריכוז גבוה בשרירים ובמוח.
שימוש של בטא אלנין כתוסף תזונה הוכח כמגביר את ריכוז הקרנוסין בשרירים, מעכב עייפות ומגביר את יכולת השריר לפתח עמידות כנגד מאמץ קשה.
 
אקסטרים שוק XTREME SHOCK
פורמולה ייחודית המשלבת בתוכה מכלול רב של רכיבים, בהם בטא אלנין ו- NO, אשר יחד הוכיחו את יעילותם להגברת היכולת הגופנית, להעצמת פיתוח השרירים והכוח, להגברת העוררות, למתן אנרגיה ולהתאוששות מהירה בגמר האימון.
מנת הגשה אחת (כף מדידה) מכילה שילוב עוצמתי של רכיבים: בטא אלנין, ל-ארגנין, קריאטין קרא-אלקליין, ל- טירוזין, ל- גלוטמין, קפאין, ל- גליצרין.
מכלול המרכיבים הללו בפורמולה אחת הפכו את XTREME SHOCK לתוסף התזונה החזק ביותר הקיים היום בשוק.
 
השפעת אקסטרים שוק לפני האימון:
# מרחיב כלי דם ומגביר זרימת דם לשרירים. # מגדיל נפח תא. # גורם להתאוששות מהירה על השריר. # מעלה רמות אנרגיה ועוררות. # מגדיל את מסת השריר וכוחו. # מונע דלדול שריר. # משפר ביצועים. # מגביר כוח מתפרץ. # מגביר מיקוד. # נספג במהירות. # בעל אפקט תוך 15 דקות. # ללא סוכר.
 
הוראות שימוש באקסטרים שוק:
יש לעלות את המינון בהדרגה במהלך מספר ימים: ביום הראשון והשני – כף מדידה אחת בתוך 120-180 מ"ל מים קרים. ביום השלישי והרביעי – כף וחצי בתוך 180-270 מ"ל מים קרים. ביום החמישי ואילך – שתי כפות מדידה בתוך 240-360 מ"ל מים קרים.
אזהרה: אין לקחת מעל 2 כפות מדידה ב- 24 שעות.

תכולה:
250 ג' אבקה המספיקה לכ - 40 מנות
                                                                                                                   
                        חדרי כושר   
לייבסיטי - בניית אתרים